Groep Leerkracht Werkdagen emailadres
1/2 Frederieke Pastoor
Helleman Marloes Meijerink
Caren Rikkert - Corjanus
Ma – di – wo
Do - vr
Do - vr
f.helleman@catent.nl
p.vanderwerf@catent.nl
rikkert@catent.nl
3 Tineke van Dijk Ma t/m vr t.vandijk@catent.nl
4 Heinie Wieten
Caren Rikkert - Corjanus
Ma - do - vr
Di – wo
h.wieten@catent.nl
c.rikkert@catent.nl
5/6 Sanne Vrolijken Ma t/m vr s.vrolijken@catent.nl
6/7 Lydia van der Weerd Ma t/m vr l.vanderweerd@catent.nl
7/8 Cynthia de Lange Ma t/m vr c.delange@cantent.nl
RT Rianne Otte - Schurink
Moniek Hartman
Ma - wo - vr
Di - do
r.otte@catent.nl
m.hartman@catent.nl
Plusklas Elena Bolinde Vr e.bolinde@catent.nl
       
       
Onderwijsassistenten Rianne Otte – Schurink
Moniek Hartman
Ma - wo - vr
Di - do
r.otte@catent.nl
m.hartman@catent.nl
Leerkracht, in alle groepen Elena Bolinde Wo e.bolinde@catent.nl
Conciërge Peter Jeursen Di  
Gymleerkracht Geertje Bleijenburg Do g.bleijenburg@catent.nl
Intern begeleider Els Karel Ma - do ib.vlieger1@catent.nl
Directie Ellen Zwakenberg Ma - di - do - vr Directie.vlieger1@catent.nl

 

 

 


 


 


logo

KBS De Vlieger 1

 
Directeur: E. (Ellen) Zwakenberg
Papaverweg 57
8042 ED Zwolle

 
 
038-4210097 (optie 1)
 
 
directie.vlieger1@catent.nl