Ons team

Maak kennis met

Ons team

Bent u benieuwd welke leerkracht bij welke klas hoort bij KBS De Vlieger 1? Dat komt goed uit, want de leerkrachten uit ons team stellen zich graag even voor!

Groep 1/2

Frederieke Pastoor – Helleman Ma – di – wo f.helleman@catent.nl
Marloes Meijerink Do – vr marloes.meijerink@catent.nl

Groep 3/4

Tineke van Dijk Ma – wo – do – vr t.vandijk@catent.nl
Alieke Faassen Di a.faassen@catent.nl

 

Groep 4/5

Heinie Wieten Ma – di – vr h.wieten@catent.nl
Alieke Faassen Wo – do a.faassen@catent.nl

Groep 5/6

Sanne Vrolijken Ma – di – vr s.vrolijken@catent.nl
Gerben Schreur wo – do g.schreur@catent.nl

Groep 7

Lydia van der Weerd Ma t/m vr l.vanderweerd@catent.nl

Groep 8

Cynthia de Lange Ma t/m vr c.delange@cantent.nl

RT

Rianne Otte – Schurink Ma – wo – vr r.otte@catent.nl
Moniek Hartman Di – do m.hartman@catent.nl

Plusklas

Vacature Vr

Onderwijsassistenten

Rianne Otte – Schurink Ma – wo – vr r.otte@catent.nl
Moniek Hartman Di – do m.hartman@catent.nl

Conciërge

Peter Jeursen Di p.jeursen@catent.nl
Jan Tijs Heideveld Do j.heideveld@catent.nl

Gymleerkracht

Geertje Bleijenburg Do g.bleijenburg@catent.nl

Intern begeleider

Femke Lathouwers Di – vr ib.vlieger1@catent.nl

Directie

Ellen Zwakenberg Ma – di – do – vr directie.vlieger1@catent.nl