Ons team

Maak kennis met

Ons team

Bent u benieuwd welke leerkracht bij welke klas hoort bij KBS De Vlieger 1? Dat komt goed uit, want de leerkrachten uit ons team stellen zich graag even voor!

Groep 1

Frederieke Pastoor – Helleman Ma – di – wo f.helleman@catent.nl
Rian Keizer Do – vr r.keizer@catent.nl

Groep 2

Marloes Meijerink Ma t/m vr marloes.meijerink@catent.nl

Groep 3/4

Tineke van Dijk Ma – wo – do – vr t.vandijk@catent.nl
Alieke Faassen Di a.faassen@catent.nl

 

Groep 5

Heinie Wieten Ma – di – vr h.wieten@catent.nl
Alieke Faassen Wo – do a.faassen@catent.nl

Groep 6

Sanne Vrolijken Ma – di – vr s.vrolijken@catent.nl
Rianne van der Kamp wo – do g.schreur@catent.nl

Groep 7

Lydia van der Weerd Ma t/m vr l.vanderweerd@catent.nl

Groep 8

Cynthia de Lange* Ma t/m vr c.delange@cantent.nl

* Tijdelijke vervanging i.v.m. zwangerschap door Carolien Weideman (ma,do,vr) en Liesbeth Leidekker (di,wo) – c.weideman@catent.nl en L.leidekker@catent.nl

RT

Rianne Otte – Schurink Ma – wo – vr r.otte@catent.nl
Moniek Hartman Di – do m.hartman@catent.nl
Merel van der Vegt Ma – wo – vr m.vandervegt@catent.nl

Plusklas

Marloes Meijerink Di marloes.meijerink@catent.nl

Onderwijsassistenten

Rianne Otte – Schurink Ma – wo – vr r.otte@catent.nl
Moniek Hartman Di – do m.hartman@catent.nl
Merel van der Vegt Ma – wo – vr m.vandervegt@catent.nl
Andries Lindeboom Ma – vr a.lindeboom@catent.nl

Conciërge

Jan Tijs Heideveld Do j.heideveld@catent.nl

Gymleerkracht

Geertje Bleijenburg Do g.bleijenburg@catent.nl

Intern begeleider

Femke Lathouwers Di – vr ib.vlieger1@catent.nl

Directie

Ellen Zwakenberg Ma – di – do – vr directie.vlieger1@catent.nl