Ons team

Maak kennis met

Ons team

Bent u benieuwd welke leerkracht bij welke klas hoort bij KBS De Vlieger 1? Dat komt goed uit, want de leerkrachten uit ons team stellen zich graag even voor!

Groep 1/2

Frederieke Pastoor Ma – di – wo p.vanderwerf@catent.nl
Helleman Marloes Meijerink Do – vr p.vanderwerf@catent.nl
Caren Rikkert – Corjanus Do – vr rikkert@catent.nl

Groep 3

Tineke van Dijk Ma t/m vr t.vandijk@catent.nl

 

Groep 4

Heinie Wieten Ma – do – vr h.wieten@catent.nl
Caren Rikkert – Corjanus Di – wo c.rikkert@catent.nl

Groep 5/6

Sanne Vrolijken Ma t/m vr s.vrolijken@catent.nl

Groep 6/7

Lydia van der Weerd Ma t/m vr l.vanderweerd@catent.nl

Groep 7/8

Cynthia de Lange Ma t/m vr c.delange@cantent.nl

RT

Rianne Otte – Schurink Ma – wo – vr r.otte@catent.nl
Moniek Hartman Di – do m.hartman@catent.nl

Plusklas

Vacature Vr

Onderwijsassistenten

Rianne Otte – Schurink Ma – wo – vr r.otte@catent.nl
Moniek Hartman Di – do m.hartman@catent.nl

Conciërge

Peter Jeursen Di p.jeursen@catent.nl

Gymleerkracht

Geertje Bleijenburg Do g.bleijenburg@catent.nl

Intern begeleider

Els Karel Ma – do ib.vlieger1@catent.nl

Directie

Ellen Zwakenberg Ma – di – do – vr directie.vlieger1@catent.nl